Příběhy

Server momentálně nabízí dva příběhy Zároveň se již teď připravují další 2 příběhy. Pokud si chcete již, nyní nějaký ten příběh vyzkoušet, tak projděte na spawnu portálem do místnosti, kde vše začíná.

Každý příběh má svůj startovní portál, kde si zdarma „zakoupíte“ knihu, která vás do příběhu uvede. Pak už je to vše na vás. V průběhu příběhu se setkáte s dalšími knížkami, které vám dají další nápovědy. Za každý dokončený příběh dostanete památný předmět se speciální schopností, klíče, peníze a jiné. Zároveň příběhy obsahují několik pokladů, které jinak nezískáte.

Diamantové město

Diamantové město je historicky první příběh našeho serveru. Najdete v něm hádanky, parkur, bludiště a zase další hádanky. Příběh má střední obtížnost a hráč by ho měl zvládnout dohrát pod 1 hodinu čistého času. Čeká vás trocha prozkoumávání a hledání, ale zároveň vás čeká i posun a vývoj příběhu. Na konci budete odměněni slibovaným speciálním předmětem, který jinak nezískáte.

Ztracené ruiny

Ztracené ruiny jsou druhým příběhem našeho serveru. Příběh je úplným opakem prvního příběhu a styl toho příběhu není o hádankách a parkuru. V tomto příběhu má za úkol hráč čistě hledat cesty a odměny. Mezitím objevuje Ztracené ruiny města. Opět vás čeká speciální odměna a několik dalších cenných odměn.

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyBee by SpiceThemes