Co nabízíme

Survival

Mezi hlavní herní náplň patří samostatný survival ve verzi 1.16. Hrajeme hru bez módů tudíž si můžete užít zážitek ze základní hry doplněn o interakce s ostatními hráči. Na serveru nechybí residence, aby si hráč mohl ochránit své stavby a předměty.

Ekonomika

Server je doplněn o ekonomiku. Hráč má možnost vytvářet vlastní obchody (shop), umísťovat předměty do aukce (aukce) nebo si vydělávat peníze prací (jobs). Toto usnadňuje výměnu předmětů mezi hráči, zároveň je na serveru plugin na výměnu předmětů (/trade), který zajišťuje bezpečnost obou stran.

Příběhy

Náš server má příběhové linie, kterými si hráč může zpříjemnit hraní a zkrátit čas. Zároveň si vydělá nějaké peníze, získá herní předměty a užije si plno zábavy navíc. Příběhy jsou jak pro jednoho, tak i pro více hráčů.

Essentials

Na serveru máme také plugin essentials, který přináší zajímavé možnosti i pro vás. Můžete si nastavit home (/sethome), teleportovat se na hráče (/tpa), portnout se na warp (/warps), psát soukromé zprávy (/msg) a další.

Doplňkové služby

Mezi doplňkové menší vylepšení patří například reakce. V chatu se jednou za 15 minut objeví věta obsahující slovo, které musí hráč napsat. První hráč, který toto slovo napíše vyhrává.

Dalším doplňkem jsou poklady. V lokacích tvořených serverem se nachází poklady, které obsahují herní měnu, předměty a klíče. Nyní se na serveru nachází více než 50 pokladů.

Velkým doplňkem jsou výherní bedny, které hráč může otevírat klíčem. Klíč může hráč získat za hlasování, z pokladu, z eventu apod. V bednách může hráč vyhrát klasické předměty, ale i předměty vylepšené (brnění a nástroje). Zároveň se v těchto bednách dají vyhrát VIP ranky.

Batohy jsou dalším doplňkem. Každý hráč má přístup k příkazu /batoh, který mu dovoluje o malou část rozšířit velikost svého inventáře. Vip ranky mají tento batoh větší.

Treecapitator – stačí vytěžit jeden block stromu a pokácíš celý strom.

Proudly powered by WordPress | Theme: HoneyBee by SpiceThemes